Služby

Co hostům nabídnout za pokrmy a nápoje záleží vždy na typu akce, na složení hostů a na významnosti akce, která je pořádána. Stačí jen, abyste měli představu o smyslu a typu pořádané akce a my už se Vašim požadavkům přizpůsobíme.

BANKET

Nejslavnostnější forma hostiny. Zároveň i jeden z nejnáročnějších a nejsložitějších způsobů občerstvení na školený personál. Banket má přesně dané postupy při servírování pokrmů a také tomu odpovídá noblesa a profesionální vystupování personálu. Proto nepodceníme důležitost slavnostního okamžiku a připravíme pro své zákazníky předpokládaný kulinářský zážitek.

RAUT

Raut je vhodnou formou občerstvení především pro obchodní a reklamní akce. Výjimečnost rautu může dokreslit atraktivní prostředí a neobvyklý sortiment pokrmů a nápojů. Tento způsob občerstvení je jednodušší na přípravu a méně náročný na personál než banket. Rauty jsou moderní a pohodlnou variantou slavnostního občerstvení.

RECEPCE

Recepce se hojně pořádá v politických a diplomatických kruzích. Toto setkání většinou mívá svá vymezená pravidla, slavnostní zahájení, přípitky i zakončení. Hostitel se s hosty oficiálně vítá a později je i vyprovází. Recepce se pořádají při výjimečných slavnostních příležitostech jako je například důležitá zahraniční návštěva, zahájení či ukončení veletrhu či mezinárodní společenská událost.

KOKTEJL

Koktejl je způsob občerstvení hojně využívaný na akcích typu vernisáže, slavnostní otevření galerie, filmové premiéry nebo divadelní premiéry. Jedná se o formu občerstvení ve stoje, kdy obsluha prochází mezi hosty a nabízí jídlo a pití z podnosů, mís a podobně. Jídlo je často nabízeno v podobě drobných chuťovek, chlebíčků, které si hosté berou přímo do ruky.

FIREMNÍ OSLAVY

Firemní akce pro zaměstnance nebo obchodní partnery je ideální způsob jak posílit nejen obchodní, ale i mezilidské vztahy. Zvlášť když je takové setkání podpořeno kvalitním jídlem a pití. Firemní akce může probíhat v uzavřených prostorách, ale i venku. Outdoorové firemní večírky získávají v poslední době na popularitě.

SVATBY

Svatební den je osudovým životním zlomem, který by měl být náležitě poctěn. Věnujte přípravě Vaší svatby dostatek času, pozornosti a lásky. Rčení říká, že "láska prochází žaludkem". Z toho důvodu by měly být nedílnou součástí svatebního dne kvalitní a hezky nazdobené pokrmy.

SPORTOVNÍ AKCE

Pravidelné doplňování tekutin a obnova vydané energie jsou nezbytné pro to, aby mohl sportovec podat kvalitní výkon. Z toho důvodu by mělo být na sportovních akcích zajištěno dobré občerstvení. Odměnou za dobře zorganizovaný závod budou spokojení a rádi se vracející účastníci.

GARDEN PARTY

Garden party patří k běžným a častým oslavám s přáteli především v letních měsících. Zahradní oslava je spojena s grilováním (barbecue). Pro větší počet hostů se vžilo opékání selete. Grilování je většinou náročnější na přípravu. Měli bychom mít k dispozici kvalitní dřevo, vhodné podpalovače a samozřejmě předem naložené a připravené různé druhy masa. K dobré garden party bezpochyby patří i hezky nazdobené a dobře vychlazené nápoje.

DĚTSKÉ PARTY

Děti si dokáží oslavu svých narozenin náremně užít. Připravte svým ratolestem oslavu narozenin, na kterou jen tak nezapomenou. Společně se svými kamarády si užijí spoustu zábavy a ještě se u toho mohou výborně nasytit. My Vám pomůžeme pro děti připravit vynikající pokrmy a nápoje.